
Дизельний генератор 200 кВт RID 250 B-SERIES S АВР GSM WI-FI
- В наявності
Ціну уточнюйте
- Альтернатор STAMFORD (Великобританія)
- GSM або WI-FI моніторинг RAINBOW SCADA
- Контроль та керування дизельним генератором через додаток у смартфоні або через будь-який WEB-браузер
- СМС інформування будь-яких на вибір подій та роботи генератора
- Автоматизація введення резерву (АВР) ESTAR.UA
- Підігрів двигуна (Зимовий пакет до -30 ℃)
- Захисний, всепогодний Кожух (Super Silent)
- Силовий агрегат SDEC+STAMFORD
- Панель керування DATAKOM D300 - D500 + GSM
Дизельна електростанція RID 250 B-SERIES S, максимальною потужністю 200 кВт/270 кВА, комплектується двигуном Doosan (Турція) європейської якості та підвищеною витривалістю. Електростанції даної серії відрізняються високим рівнем надійності, відмінними експлуатаційними характеристиками оптимальним співвідношенням «ціна-якість».
Однією з головних переваг даної серії є повна адаптація електростанції до найжорсткіших умов експлуатації 24/7, у тому числі безвідмовна робота в умовах низьких та високих температур, невибагливість до якості палива, підвищеної пилу і вологості, а також низькому вмісту кисню в гірській місцевості.
Фахівці нашої компанії дадуть відповідь на будь-які Ваші питання щодо підбору генератора, його доставки, монтажу та обслуговування нашим сервісним центром. За потреби наші фахівці виконають комплексний аудит вашого об'єкту та проведуть вимірювальні роботи всіх потужностей високоточним обладнанням.
Цілодобова технічна підтримка нашого сервісного центру оперативно вирішить будь-які питання у процесі експлуатації генератора у період гарантії 24-36 місяців. А після завершення гарантійного періоду, ви завжди можете розраховувати на нашу кваліфіковану техпідтримку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RID |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 3 |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Максимальна потужність | 220 кВт |
| Напруга | 400 В |
| Номінальна потужність | 200 кВт |
| Номінальна сила струму | 361 А |
| Повна потужність | 270 кВА |
| Режим роботи | Аварійний |
| Термін служби | 50 років |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Дизельне |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер, Автоматичний запуск |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2114 мм |
| Довжина | 3350 мм |
| Ширина | 1430 мм |
| Двигун | |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Марка двигуна | Doosan P126TI |
| Потужність двигуна | 240.7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 8070 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 15.5 л |
| Об'єм паливного бака | 750 л |
| Споживання палива | 43.6 л/год |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість фаз генератора | Трифазний (400) |
| Номінальна потужність (кВт) | 101 - 250 |
| Номінальна потужність, кВт | 101 - 250 |
| Режим запуску | Автоматичний запуск, Ручний запуск, Електростартер |
| Система охолодження двигуна | Вода+Повітря |
| виготовлення | У капоті |
- Ціна: Ціну уточнюйте