
Дизельний генератор 1200 кВт RID 1500 E-SERIES АВР GSM WI-FI
- В наявності
Ціну уточнюйте
- Альтернатор STAMFORD (Великобританія)
- GSM або WI-FI моніторинг RAINBOW SCADA
- Контроль та керування дизельним генератором через додаток у смартфоні або через будь-який WEB-браузер
- СМС інформування будь-яких на вибір подій та роботи генератора
- Автоматизація введення резерву (АВР) ESTAR.UA
- Підігрів двигуна (Зимовий пакет до -30 ℃)
- Захисний, всепогодний Кожух (Super Silent)
- Силовий агрегат SDEC+STAMFORD
- Панель керування DATAKOM D300 - D500 + GSM
Дизельна електростанція RID 1500 E-SERIES , максимальною потужністю 1200 кВт/1650 кВА, комплектується двигуном Doosan (Турція) європейської якості та підвищеною витривалістю. Електростанції даної серії відрізняються високим рівнем надійності, відмінними експлуатаційними характеристиками оптимальним співвідношенням «ціна-якість».
Однією з головних переваг даної серії є повна адаптація електростанції до найжорсткіших умов експлуатації 24/7, у тому числі безвідмовна робота в умовах низьких та високих температур, невибагливість до якості палива, підвищеної пилу і вологості, а також низькому вмісту кисню в гірській місцевості.
Фахівці нашої компанії дадуть відповідь на будь-які Ваші питання щодо підбору генератора, його доставки, монтажу та обслуговування нашим сервісним центром. За потреби наші фахівці виконають комплексний аудит вашого об'єкту та проведуть вимірювальні роботи всіх потужностей високоточним обладнанням.
Цілодобова технічна підтримка нашого сервісного центру оперативно вирішить будь-які питання у процесі експлуатації генератора у період гарантії 24-36 місяців. А після завершення гарантійного періоду, ви завжди можете розраховувати на нашу кваліфіковану техпідтримку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RID |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 3 |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Максимальна потужність | 1320 кВт |
| Напруга | 400 В |
| Повна потужність | 1650 кВА |
| Режим роботи | Аварійний |
| Термін служби | 50 років |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Дизельне |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Захисний кожух | Ні |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер, Автоматичний запуск |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Рівень шуму | 105 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11900 кг |
| Висота | 2600 мм |
| Довжина | 5300 мм |
| Ширина | 2100 мм |
| Двигун | |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Марка двигуна | Doosan S12R-PTAA2 |
| Потужність двигуна | 1736.2 к. с. |
| Об'єм двигуна | 49030 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 180 л |
| Об'єм паливного бака | 1500 л |
| Споживання палива | 231.7 л/год |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість фаз генератора | Трифазний (400) |
| Номінальна потужність | 1200 Вт |
| Номінальна потужність (кВт) | понад 500 |
| Номінальна потужність, кВт | понад 500 |
| Номінальна сила струму (1) | 2165 |
| Режим запуску | Автоматичний запуск, Ручний запуск, Електростартер |
| Система охолодження двигуна | Вода+Повітря |
| виготовлення | Відкриті |
- Ціна: Ціну уточнюйте