
GENERAC 6520 (5,6 кВт)
- Немає в наявності
Ціну уточнюйте
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однофазний газовий генератор GENERAC 6520 (5,6 кВт).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Generac Power Systems |
| Країна виробник | США |
| Тип палива | Газ |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 25 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Максимальна потужність | 5.6 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Ступінь захисту IP | 32 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Двигун | |
| Марка двигуна | GENERAC OHVI V-TWIN |
| Об'єм двигуна | 420 куб. см |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Витрата газу (пропан-бутан) | 1.7 л/год |
| Витрата газу (метан) | 3.4 куб.м/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 915 мм |
| Висота | 676 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Вага | 150 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик рівня оливи | Так |
| Акумулятор у комплекті | Так |
| Номінальна потужність, кВт | 5,1 - 10 |
| Кількість фаз генератора | Однофазний (230) |
| виготовлення | У капоті |
| Мінімальна температура довкілля (1) | 60 |
| Максимальна температура довкілля (1) | -40 |
| Номінальна потужність (кВт) | 5,1 - 10 |
| Тип виконання: | У капоті |
| Режим запуску | Електростартер |
- Ціна: Ціну уточнюйте

