
Інвертор напруги автономний SANTAKUPS PV18-5K PK (4 кВ, 1-фазний, 1 ШІМ-контролер)
- Немає в наявності
Ціну уточнюйте
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інвертор напруги автономний SANTAKUPS PV18-5K PK (4 кВ, 1-фазний, 1 ШІМ-контролер)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| ККД, не менше | 97.3 % |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| THDI | 1 - 5 |
| Вага (1) | 12.2 |
| Висота (1) | 360 |
| Діапазон напруги відстеження точки макс. потужності | 120В-500В / 360В |
| Довжина: | 329 мм |
| К-во МРРТ трекерів/К-во входів | 1/2 |
| К-во фаз | 1 |
| Макс. потужність | 3000 Вт |
| Макс. потужність під'єднуваної сонячної електроенергії | 3200 Вт |
| Макс. напруга постійного струму | 500 В |
| Макс. змінний струм на виході | 15 А |
| Макс. струм/Макс. струм на вхід | 15А/15А |
| Мін. напруга постійного струму для увімкнення інвертора | 150В |
| Напруга змінного струму на виході | 220В/230В/240В 180Vac-280Vac |
| Номінальна потужність змінного струму | 2850 Вт |
| Самоспоживання, ніч | < 0.5 W |
| Частота змінного струму на виході | 50Hz, 60Hz;±5Hz |
| Ширина (1) | 132 |
| Ефективність МРРТ | 99.5% |
- Ціна: Ціну уточнюйте