
K&S 7000E
- Немає в наявності
22 990 ₴
Бензиновий генератор K&S 7000E
ФІРМОВІ ДВИГУНИ
Для торгової марки «Könner & Söhnen» спеціально були створені двигуни серії KS, що пройшли багатогодинні і багаторівневі тести.
Фірмові двигуни КС надійні, міцні й економічні, за рахунок використання системи OHV. Система OHV забезпечує підвищену ефективність згоряння палива і покращений термобаланс.
ІНДИВІДУАЛЬНІ СЕРІЙНІ НОМЕРИ НА ДВИГУНАХ
Двигуни відповідають всім світовим і європейським стандартам якості, економічності, екологічності (включаючи рівень шкідливих викидів і рівень шуму).
Кожен двигун і кожен генератор мають індивідуальний серійний номер, що дозволяє нам контролювати якість виробництва і сервісного обслуговування.
Двигуни Könner & Söhnen відрізняються легким запуском і зниженою вібрацією. Лінійка двигунів представлена в діапазоні потужності від 2 до 8 кВт.
ЛЕГКА І ЗРУЧНА СИСТЕМА СТАРТУ
Система полегшеного старту дозволяє швидко запустити двигун, не докладаючи значних зусиль. Більш потужні моделі додатково обладнані системою автоматичного старту для зручності використання.
Верхнє розташування клапанів (ОНV) двигуна збільшує експлуатаційний термін, знижує витрату палива і зменшує рівень шуму.
ЗРУЧНА ЕРГОНОМІЧНА ПАНЕЛЬ УПРАВЛІННЯ
Зручна ергономічна панель управління дозволяє з легкістю управляти всім агрегатом, і не вимагає додаткових навичок. Сучасний інтелектуальний РК-дисплей завжди підкаже кількість відпрацьованих годин, частоту і видається вольтаж. Інформація на дисплеї допомагає правильно оцінювати навантаження на пристрій і своєчасно проходити технічне обслуговування генератора, тим самим продовжуючи термін його експлуатації.
СТАЛЕВИЙ БАК
Генератори «Könner & Söhnen» оснащені сталевим паливним баком збільшеного розміру, що подовжує час роботи генератора без дозаправки. На баку розташований індикатор рівня пального для зручності експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner |
| Тип палива | Бензин |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна сила струму | 23.8 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Повна потужність | 5.5 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Час безперервної роботи | 15 годин |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Термін служби | 5 років |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Двигун | |
| Марка двигуна | KS 390 |
| Об'єм двигуна | 389 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Потужність двигуна | 13 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 1.4 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 680 мм |
| Висота | 545 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Вага | 76 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 73 дБ |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор у комплекті | Так |
| виготовлення | Відкриті |
| Тип виконання: | Відкриті |
| Режим запуску | Електростартер |
- Ціна: 22 990 ₴
