
HYUNDAI HHY 7050F(5,5 кВт)
- Немає в наявності
38 556 ₴
П'ять кВт потужності. Кількість фаз ✔ однофазний. Напруження he 230В, частота he 50 Гц. Перегляд запуску he ручної. Об'єм бака (л) he 25 л.
Опис
Бензиновий генератор HYUNDAI HHY 7050F - Зручна і ефективна модель Електростанцій HYUNDAI Основною метою цієї моделі є забезпечення електроенергією малих об'єктів з однофазною мережею. Величина 4-тактної сили - 5 КВт. Бензобак об'ємом 25 літрів дозволяє генератору працювати в безперервному режимі протягом 8,6 годин.
Область застосування
Генератор HYUNDAI HHY 7050F використовується як основний або аварійне джерело живлення на малих вуличних торгових точках, а також для проведення будівельних робіт на відкритому повітрі. Добре підходить для електропостачання невеликого заміського будинку.
Переваги моделі та її комплектація
Важлива вага Електростанція HYUNDAI HHY 7050F (76 кг) Компенсується наявністьм чотирьох коліс на міцній сталевій рамі, що робить його найпрогресивнішим у своєму сегменті. Економний витрати палива(2,1) Літра в годину) дозволяє досягти високої продуктивності при мінімальних витримках.
Корейський виробник для створення бензогенератора HYUNDAI HHY 7050F Багато уваги приділяло зменшенню рівня шуму, тому він не порушить спокою навіть у найвідповідніших місцях.
До комплектації HYUNDAI HHY 7050F Також входить:
• мотогодинний лічильник.
• повітряне охолодження двигуна.
• ручний пуск двигуна,
• датчик рівня палива і олії.
Додаткові послуги
Перед купівлею фахівці нашої компанії проводять безкоштовну консультацію з усіма видами генераторів, яка дозволяє визначитися з оптимальними характеристиками моделі. Зробивши остаточний вибір, нашим клієнтам не доведеться думати про спосіб доставки покупки — ці проблеми наші співпрацівники беруть на себе і доставлятьгенератор в будь-яку визначену клієнтом точку. В момент прийому товару наші співробітники виробляють пуско-налади і навчають покупця поводитися з технікою. Оскільки корейська компанія виготовляла ці генератори перш за все орієнтувалася на простоту експлуатації, процес навчання займає мінімум часу, достатньо заправити бак і запустити двигун.
При бажанні наші співробітники можуть доставити модель генератора певної серії. Це може бути виправдано, якщо різні серії однієї моделі мають принципово різні технічні характеристики.
У нашому магазині ви можете купити Електростанція HYUNDAI HHY 7050F за найдешевшими цінами. Крім того, покупці отримують дворічну гарантію на обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна сила струму | 23 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Повна потужність | 6.2 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Час безперервної роботи | 12 годин |
| Термін служби | 10 років |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Hyundai IC390, 4-х тактний |
| Об'єм двигуна | 389 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Потужність двигуна | 13 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 2 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 510 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Вага | 79 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик рівня оливи | Так |
| Акумулятор у комплекті | Так |
| Номінальна потужність, кВт | 5,1 - 10 |
| Кількість фаз генератора | Однофазний (230) |
| виготовлення | Відкриті |
| Номінальна потужність (кВт) | 5,1 - 10 |
| Тип виконання: | Відкриті |
| Режим запуску | Електростартер |
- Ціна: 38 556 ₴





