
Стабілізатор напруги Optimum 9000 HV (9 кВт)
- Немає в наявності
15 600 ₴
Стабілізатор напруги Optimum 9000 HV
• Автоматичне відключення від мережі при підвищеному вхідній напрузі;
• Мультирівневий захист по струму;
• Режим «транзит»;
• Автоматична самодіагностика при включенні електроживлення;
• Відображення вхідної та вихідної напруги;
• Відображення коду помилки в разі захисного відключення;
• Меню користувача;
• виключення стабілізатора при перегріві силового трансформатора;
• відключення силових ключів при перегріві у разі перевантаження;
Забезпечує захист від:
• короткого замикання;
• перевищення струму, з можливістю безпечного навантаження на обмежений час для пускових струмів електродвигунів;
• імпульсних перевантажень струмом протягом 10 мс з відключенням на 1 хвилину;
• перенапруги в режимі "транзит" при підвищенні вхідної фазної напруги понад 260 В;
• некоректне підключення стабілізатора;
Серія представлена 3 модифікаціями, орієнтованими на стандартну, підвищену — HV, знижену — LV, напругу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УКРТЕХНОЛОГІЯ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 175 В |
| Максимальна вхідна напруга | 295 В |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 9 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Вага | 21 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Тип монтажу | Навісний |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість ступенів стабілізації | 12 |
| Вихідна потужність кВт | 9 |
| Діапазон робочої вхідної напруги | 60-315 |
| Кількість фаз стабілізатора | Однофазний |
| Сходини перемикання | 12 |
- Ціна: 15 600 ₴
