
Стабілізатор напруги CONSTANTA PRIME СНСО — 11000 (11 кВт)
- Немає в наявності
18 600 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатор напруги CONSTANTA PRIME СНСО — 11000
Стабілізатори виготовляються з трьома діапазонами стабілізації вхідної напруги:
120-230 В (модель LV);
140-250В (модель CV);
160-270В (модель HV).
Стабілізатор напруги має 16 ступенів регулювання напруги, крок щаблів регулювання становить 10 В. Максимальне відхилення вихідної напруги від номінального в діапазоні стабілізації (похибка) становить 5%. Час реакції стабілізатора на зміну вхідної напруги не більш ніж 20 мс.
Споживання електроенергії на холостому ходу 15-20 Вт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Номінальна потужність | 11 кВт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип монтажу | Навісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (1) | 32.5 |
| Висота (1) | 535 |
| Вихідна потужність кВт | 11 |
| Діапазон вхідної напруги, у разі вихідної 220 ± | 135-255 |
| Довжина (1) | 195 |
| Кількість фаз стабілізатора | Однофазний |
| Сходини перемикання | 16 |
| Трансформатор | тороїдальний |
| Ширина (1) | 300 |
- Ціна: 18 600 ₴

