
Стабілізатор напруги Phantom VS-722Е (8 кВт)
- Немає в наявності
Ціну уточнюйте
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатор напруги Phantom серії Еліт — це пристрій із високоточною електронною тиристорною комутацією з використанням фазо-імпульсної модуляції (ФИМ). Має високу швидкодію завдяки оригінальному схемному рішенню та застосуванню сучасних цифрових технологій. Для утримання стабільної номінальної напруги в діапазоні 220±2 Вольт (менш ніж 1%) використовується ступеневе регулювання вихідної напруги, цієї високої точності досить для більшості приладів і пристроїв різного призначення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Phantom |
| Країна виробник | Україна |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 220 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 115 В |
| Номінальна потужність | 8 кВт |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 1 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (1) | 19 |
| Висота (1) | 170 |
| Вихідна потужність кВт | 9 |
| Довжина (1) | 430 |
| Кількість фаз стабілізатора | Однофазний |
| Робочий діапазон вх. напруги, В | 60-400 |
| Ширина (1) | 235 |
- Ціна: Ціну уточнюйте
