
Стабілізатор напруги Phantom VS-722 (5 кВт)
- Немає в наявності
Ціну уточнюйте
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатор напруги Phantom серії Еліт ― це пристрій з високоточною електронної тиристорної комутацією з використанням фазо-імпульсної модуляції (ФІМ). Володіє високою швидкодією завдяки оригінальному схемним рішенням та застосуванню сучасних цифрових технологій. Для утримання стабільного номінального напруги в діапазоні 220±2 Вольт (менше 1%) використовується ступеневе регулювання вихідної напруги, цієї високої точності достатньо для більшості приладів і пристроїв різного призначення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Phantom |
| Країна виробник | Україна |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 220 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 115 В |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 1 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (1) | 17 |
| Висота (1) | 170 |
| Вихідна потужність кВт | до 5 |
| Довжина (1) | 430 |
| Кількість фаз стабілізатора | Однофазний |
| Робочий діапазон вх. напруги, В | 60-400 |
| Ширина (1) | 235 |
- Ціна: Ціну уточнюйте
