
Стабілізатор напруги Phantom VNTU-846 (20 кВт)
- Немає в наявності
Ціну уточнюйте
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатор напруги Phantom серії Універсал — це пристрій із 16-ступеневим регулюванням напруги та тиристорною комутацією. Має високу швидкодію завдяки оригінальному схемному рішенню та застосуванню сучасних цифрових технологій. Для утримання стабільної номінальної напруги в діапазоні 220 ± 10 вольтів (5%) використовується ступеневе регулювання вихідної напруги, цієї точності досить для більшості приладів і пристроїв різного призначення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Phantom |
| Країна виробник | Україна |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 105 В |
| Номінальна потужність | 20 кВт |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 5 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (1) | 45 |
| Висота (1) | 235 |
| Довжина (1) | 570 |
| Кількість ступенів трансформатора | 16 |
| Кількість фаз стабілізатора | Однофазний |
| Робочий діапазон вх. напруги, В | 60-400 |
| Ширина (1) | 315 |
- Ціна: Ціну уточнюйте
