
Стабілізатор напруги НОНС-300 000 STRONG (300 кВа)
- Немає в наявності
363 400 ₴
У стабілізаторах STRONG застосовано дискретне (ступеневе) регулювання з великою кількістю щаблів (21). Отже, за високої точності підтримки вихідної напруги стабілізатор не вносить спотворень у форму вихідної напруги.
Стабілізатори STRONG побудовані за топології, що виключає наявність силових комутувальних ключів в основному силовому ланцюзі. Таке рішення дало змогу забезпечити заявлену потужність у всьому діапазоні вхідних робочих напруг, максимально знизити струмове навантаження на ключі, отримати вельми високий ККД, ввести режим швидкодійного автоматичного транзиту та істотно підвищити надійність функціонування стабілізатора загалом.
У стабілізаторах STRONG передбачена можливість вбудовування реєстратора основних параметрів живильної мережі з можливістю запам'ятовування інформації за дуже тривалий період (до року), системи дистанційного контролю стану стабілізатора (GSM модем) і мовного інформатора.
Переваги стабілізаторів STRONG:
- Висока точність підтримання вихідної напруги
- Висока надійність
- Режим автоматичного транзиту
- Простота інсталяції й обслуговування
- Дистанційний моніторинг стану та поточних значень основних параметрів за каналом GSM
- Вбудований реєстратор основних параметрів мережі живлення з можливістю запам'ятовування інформації за тривалий період (до року)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RETA |
| Країна виробник | Україна |
| Вихідна напруга | 380 В |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальний час стабілізації | 20 мс |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Мінімальний час стабілізації | 20 мс |
| Мінімальна вхідна напруга | 170 В |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Максимальна температура зберігання | 50 град. |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Точність вимірювання +/- | 2.5 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (1) | 1110 |
| Довжина (1) | 750 |
| Кількість ступенів регулювання | 21 |
| Кількість фаз стабілізатора | Трифазний |
| Мінімальна температура зберігання | -25 |
| Потужність, кВа: | 300 |
| Ширина (1) | 1180 |
- Ціна: 363 400 ₴