
Стабілізатор напруги HOHC-11000 CALMER (11 кВа)
- Немає в наявності
28 670 ₴
Стабілізатори серії Calmer є приладами високої точності (мають 36 ступенів регулювання, крок регулювання напруги 3 вольти) і призначені для живлення відповідальних приладів і обладнання промислового та побутового призначення з високими вимогами до якості живильного напруги.
Завдяки малій величини щабля регулювання ці вироби не викликають ковзання або помітних змін яскравості освітлювальних приладів у процесі корекції змін вхідної напруги, а швидкодія дає змогу мінімізувати вплив на вихідне напруга навіть частих і різких змін вхідної напруги (наприклад, які мають місце під час виробництва електрозварювальних робіт на об'єктах, що живляться від цієї ж лінії). Такі властивості дають змогу задовольнити побажання найвимогливіших замовників.
Стабілізатори Calmer мають мікропроцесорне керування, світлодіодну цифрову індикацію, розвинене меню користувача.
Крім можливості індикації основних режимів роботи та поточних значень параметрів стану, у користувача є можливість змінювати основні параметри — вихідна напруга та значення порогу захисного вимкнення за вхідним перенапруженням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RETA |
| Країна виробник | Україна |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідний струм, не більше | 50 А |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| ККД, не менше | 98 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 243 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 147 В |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Додаткові характеристики | |
| Тип монтажу | Навісний |
| Точність вимірювання +/- | 1 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (1) | 25 |
| Висота (1) | 470 |
| Вихідна потужність кВт | 11 |
| Довжина (1) | 150 |
| Кількість ступенів регулювання | 36 |
| Кількість фаз стабілізатора | Однофазний |
| Потужність, кВа | 11 |
| Ширина (1) | 265 |
- Ціна: 28 670 ₴