
Дизельний генератор 53,3 кВт Geko 60012 ED-S/DEDA АВР GSM WI-FI
- В наявності
Ціну уточнюйте
- Альтернатор STAMFORD (Великобританія)
- GSM або WI-FI моніторинг RAINBOW SCADA
- Контроль та керування дизельним генератором через додаток у смартфоні або через будь-який WEB-браузер
- СМС інформування будь-яких на вибір подій та роботи генератора
- Автоматизація введення резерву (АВР) ESTAR.UA
- Підігрів двигуна (Зимовий пакет до -30 ℃)
- Захисний, всепогодний Кожух (Super Silent)
- Силовий агрегат SDEC+STAMFORD
- Панель керування DATAKOM D300 - D500 + GSM
Дизельна електростанція Geko 60012 ED-S/DEDA, максимальною потужністю 53 кВт/67 кВА, комплектується двигуном Deutz європейської якості та підвищеною витривалістю. Електростанції даної серії відрізняються високим рівнем надійності, відмінними експлуатаційними характеристиками, оптимальним співвідношенням «ціна-якість».
Однією з головних переваг даної серії є повна адаптація електростанції до найжорсткіших умов експлуатації 24/7, у тому числі безвідмовна робота в умовах низьких і високих температур, невибагливість до якості палива, підвищеної пиляності та вологості, а також низькому вмісту кисню в гірській місцевості.
Фахівці нашої компанії дадуть відповіді на будь-які Ваші питання щодо підбору генератора, його доставки, монтажу та обслуговування нашим сервісним центром. При потребі наші спеціалісти виконають комплексний аудит вашого об'єкту та проведуть вимірювальні роботи всіх потужностей високоточним обладнанням.
Цілодобова технічна підтримка нашого сервісного центру оперативно вирішить будь-які питання у процесі експлуатації генератора у період гарантії 24-36 місяців. А після завершення гарантійного періоду, ви завжди можете розраховувати на нашу кваліфіковану техпідтримку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна потужність | 53.3 кВт |
| Напруга | 400 В |
| Номінальна потужність | 48 кВт |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Дизельне |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1010 кг |
| Висота | 1166 мм |
| Довжина | 1775 мм |
| Ширина | 735 мм |
| Двигун | |
| Марка двигуна | DEUTZ BF4M2011С |
| Об'єм паливного бака | 85 л |
| Споживання палива | 8.6 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Рівень шуму | 93 дБ |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість фаз генератора | Трифазний (400) |
| Номінальна потужність (кВт) | 51 - 100 |
| Номінальна потужність, кВт | 51 - 100 |
| Режим запуску | Електростартер |
| виготовлення | Відкриті |
- Ціна: Ціну уточнюйте
