
Бензиновий генератор AGT 11001 HSBE
- Немає в наявності
Ціну уточнюйте
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензинові електростанції AGT комплектовані якісними моторами світових виробників — Kohler, HONDA, Briggs&Stratton и Lombardini, які заслужили репутацію найнадійніших економних, потужних та екологічно безпечних двигунів. Найвища надійність, чудові потужні характеристики бензогенераторів AGT, їхня економність палива — головні якості, якими має мати по-справжньому якісний бензиновий генератор. З такими можливостями Ваша бензинова електростанція слугуватиме дуже довгий час.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGT |
| Країна виробник | Японія |
| Час безперервної роботи | 8 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Максимальна потужність | 6.3 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Номінальна сила струму | 16 А |
| Повна потужність | 7 кВА |
| Режим роботи | Аварійний |
| Термін служби | 20 років |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Захисний кожух | Ні |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Ручка для перенесення | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Рівень шуму | 73 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 96 кг |
| Висота | 575 мм |
| Довжина | 740 мм |
| Ширина | 625 мм |
| Двигун | |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | MITSUBISHI GM401PE |
| Потужність двигуна | 13 к. с. |
| Об'єм двигуна | 391 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.8 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Споживання палива | 0.45 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режим запуску | Ручний запуск, Електростартер |
- Ціна: Ціну уточнюйте
