
Дизельний генератор 440 кВт Geko 500003ED-S/DEDA АВР GSM WI-FI
- В наявності
Ціну уточнюйте
- Альтернатор STAMFORD (Великобританія)
- GSM або WI-FI моніторинг RAINBOW SCADA
- Контроль та керування дизельним генератором через додаток у смартфоні або через будь-який WEB-браузер
- СМС інформування будь-яких на вибір подій та роботи генератора
- Автоматизація введення резерву (АВР) ESTAR.UA
- Підігрів двигуна (Зимовий пакет до -30 ℃)
- Захисний, всепогодний Кожух (Super Silent)
- Силовий агрегат SDEC+STAMFORD
- Панель керування DATAKOM D300 - D500 + GSM
Дизельна електростанція Geko 500003ED-S/DEDA, максимальною потужністю 440 кВт/550 кВА, комплектується двигуном Deutz європейської якості та підвищеною витривалістю. Електростанції даної серії відрізняються високим рівнем надійності, відмінними експлуатаційними характеристиками оптимальним співвідношенням «ціна-якість».
Однією з головних переваг даної серії є повна адаптація електростанції до найжорсткіших умов експлуатації 24/7, у тому числі безвідмовна робота в умовах низьких та високих температур, невибагливість до якості палива, підвищеної пилу і вологості, а також низькому вмісту кисню в гірській місцевості.
Фахівці нашої компанії дадуть відповідь на будь-які Ваші питання щодо підбору генератора, його доставки, монтажу та обслуговування нашим сервісним центром. За потреби наші фахівці виконають комплексний аудит вашого об'єкту та проведуть вимірювальні роботи всіх потужностей високоточним обладнанням.
Цілодобова технічна підтримка нашого сервісного центру оперативно вирішить будь-які питання у процесі експлуатації генератора у період гарантії 24-36 місяців. А після завершення гарантійного періоду, ви завжди можете розраховувати на нашу кваліфіковану техпідтримку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 3 |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Максимальна потужність | 440 кВт |
| Напруга | 380 В |
| Номінальна потужність | 400 кВт |
| Номінальна сила струму | 722 А |
| Повна потужність | 550 кВА |
| Режим роботи | Безперервний |
| Термін служби | 20 років |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Дизельне |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Захисний кожух | Ні |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Електростартер |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Рівень шуму | 101 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3800 кг |
| Висота | 2460 мм |
| Довжина | 2900 мм |
| Ширина | 1660 мм |
| Двигун | |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Кількість циліндрів | 8 |
| Марка двигуна | Deutz BF8M1015CP |
| Об'єм двигуна | 15.9 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 45 л |
| Об'єм паливного бака | 535 л |
| Споживання палива | 84 л/год |
| Система охолодження двигуна | Масляна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувацькі характеристики | |
| Номінальна потужність, кВт | 251 - 500 |
| виготовлення | Відкриті |
- Ціна: Ціну уточнюйте